financial photo

Плюси та мінуси онлайн-кредитів в Україні

Кредитні гроші - колись вони вважалися інструментом крайньої необхідності, до якого варто звертатися тільки у випадках, коли іншого виходу немає. Сьогодні кредитні гроші сприймаються виключно як фінансовий інструмент, за допомогою якого ви можете скористатися наявною можливістю, наприклад, розвивати свій бізнес. Завдяки популяризації кредитних коштів сьогодні кожен українець використовує їх для власних потреб. Водночас процедура оформлення кредиту на сьогоднішній день більше, ніж просто придбання товарів додому, все ще залишається досить складною.

Класичний кредит, який оформлюється в банку, - це боргове зобов'язання, строк погашення якого складає мінімум один місяць. Також банки мають мінімальну суму позики, яку ви не можете взяти в кредит на декілька днів невеликою сумою грошей. Крім того, банки досі користуються офлайн відділеннями, що значно подовжує процедуру оформлення кредиту та може стати справжньою перевіркою вашої витривалості. Разом з тим, вам зовсім не обов'язково витрачати свій час на відвідування банківських відділень, оскільки в Україні ви можете скористатися послугами мікрокредитування.

Що таке мікрокредитування онлайн і чому цей фінансовий інструмент такий популярний

Почнемо з того, що онлайн-кредитування - це процедура, під час якої ви можете отримати необхідну суму на короткий строк з невеликими відсотками. Основна різниця між мікрокредитуванням від фінансових установ і кредитуванням від банків полягає в швидкості та скороченому строку погашення. Так, якщо банк має мінімальну та фіксовану суму кредитування, то фінансові установи, що надають мікрокредити, можуть надати вам практично будь-яку суму на короткий строк. Таким чином, вам не потрібно брати кредит у банку на цілий місяць, оскільки оформивши онлайн кредит, ви зможете вказати власні строки погашення, наприклад, 10 днів.

Короткі строки погашення позики - це не єдина особливість онлайн-кредитування, оскільки тепер вам не потрібно готувати цілу папку документів, щоб отримати бажану суму. Звернувшись до сервісу онлайн-кредитування в Україні, ви можете отримати бажану суму всього за кілька хвилин, зробивши кілька кліків. Таким чином, онлайн-кредитування стало не просто справжнім конкурентом банківській системі, а навіть якоюсь мірою почало витісняти звичайні банківські кредити. Однак, чи є недоліки в системі онлайн-кредитування та чи варто вам звертатися до мікрокредитів в Україні?

Переваги та недоліки мікрокредитування в Україні

Варто сказати, що імідж мікрокредитування в Україні важко назвати позитивним. Кожен з читачів так чи інакше хоча б раз чув історії про величезні боргові зобов'язання користувачів мікрокредитів, навіть не вдягнувшись на те, що вони взяли в позику мінімальну суму на тиждень. Саме ці розмови та історії часто відлякують користувачів від мікрокредитів, хоча в правдивих історіях це лише невелика частина.

Суть у тому, що фінансові установи, що надають онлайн позики, не є банками в загальному розумінні цього слова. По суті, такі компанії користуються власними коштами і віддають їх у позику під відсоток. На відміну від банку, такі установи не можуть вимагати від вас якої-небудь застави, а єдиним способом отримати борг є судове розглядання.

Для того, щоб зменшити ризики неповернення позики, фінансові компанії, що надають онлайн позики, включають у контракт пункт, в якому прописані відсотки у випадку неплатежу за вашими борговими зобов'язаннями. Зазвичай цей відсоток становить 5600-800 відсотків від суми вашої позики. Таким чином, єдиним способом отримати величезний борг по мікрокредиту - це не сплачувати його, що саме по собі є порушенням умов договору.

Підбиваючи підсумки стосовно недоліків мікрокредитування, єдиним на нашу думку недоліком, на який варто звернути увагу, є саме відсоткова ставка за несплату позики. Разом з тим, така ставка заставляє вас виключно в разі, якщо ви вирішите не сплачувати свої боргові зобов'язання та відмовитеся від того, щоб дотримуватися договору. Тож, якщо ви чесна та порядна людина, для вас мікрокредитування не матиме жодних негативних наслідків, а як щодо позитивних?

Переваги онлайн кредитів сьогодні

До знайомства з цим матеріалом ви гарантовано чули про мікрокредитування в Україні. Ця послуга стає все більш популярною і на це є кілька причин. Річ у тому, що сучасні банки, не дивлячись на свій швидкий розвиток, все ще не можуть запропонувати клієнтам той рівень зручності, який вони хотіли б отримати. Так, наприклад, ви можете провести пів дня в очікуванні та чергах, відвідуючи банківське відділення для оформлення кредиту, але що пропонують установи з мікрокредитування?

Для оформлення позики на короткий строк в компаніях, що надають онлайн кредити, вам всього лише потрібно відвідати сайт та заповнити форму заявки на позику. Процедура заповнення не займе у вас більше 5 хвилин. Що ж стосується документів, які вимагають установи з онлайн кредитування, то до їх переліку входить лише документ, який посвідчує вашу особу.

Після того, як ви заповните форму на оформлення онлайн позики, система перевірить надані вами дані та протягом кількох хвилин дасть відповідь. Якщо ви впевнені в тому, що хочете оформити онлайн позику, просто залишиться лише погодитися з умовами договору та своєчасно вносити оплату по кредиту. Таким чином, на оформлення онлайн позики вам знадобиться не більше 15 хвилин, а перелік переваг такого рішення виглядатиме наступним чином:

  • Зручність та комфорт оформлення: вам не потрібно витрачати час на черги.
  • Установи не потребують жодних інших документів, крім документу, що підтверджує вашу особу.

Сервіси онлайн кредитування є дуже зручним рішенням, за допомогою якого ви швидко можете вирішити всі свої фінансові проблеми, не витрачаючи час на черги та спілкування з оператором. Тож, якщо ви давно шукали ефективний фінансовий інструмент для своїх задач, мікрокредитування стане чудовим вибором.