financial photo

Як обрати найкращого постачальника онлайн кредитів в Україні

Ринок онлайн кредитування в Україні сьогодні розвивається швидкими темпами. Якщо вам потрібна фінансова допомога в короткі терміни, то компаній, які пропонують свої послуги, є десятки, і кожна з них має свою персональну пропозицію. Варто також зазначити, що кількість компаній, що надають послуги з мікрокредитування, постійно зростає, тому з часом кількість пропозицій для вас також збільшиться.

Вибір сервісу онлайн кредитування, послугами якого ви скористаєтесь, це складна процедура, на перший погляд. Порівняти процентні ставки та умови пропозицій важко, адже потрібно провести багато розрахунків, щоб прийти до певних висновків. Втім, чи справді пропозиції від сервісів онлайн кредитування так відрізняються одне від одного, і чи є інструмент, за допомогою якого зможете спростити розрахунки та зекономити свій час? Саме про це ми поговоримо далі.

Унікальність пропозицій від сервісів мікрокредитування та чи правдива вона

Головний маркетинговий тренд сучасності - це завжди виключність та унікальність. Компанії намагаються досягнути мети, пропонуючи користувачам унікальні можливості та умови, однак часто за цією псевдо унікальністю ховається звичайна та зрозуміла система. Сервіси з онлайн кредитування також часто наголошують на своїх особливостях та унікальних умовах для кожного користувача однак чи дійсно це правда?

Почати варто з того, що на відміну від банків, сервіс кредитування не використовує штатну та відому систему оцінки потенційних клієнтів. Звернувшись до банку та заповнивши заяву, вам знадобиться почекати трохи часу, оскільки банківський оператор шукатиме відомості про вашу кредитну історію і на основі цих даних оформлюватиме рішення банку. Якщо у вас мінімальна кредитна історія або якщо ви за час свого життя стикалися з стягненням боргових зобов'язань, банк може відмовити вам у позиці.

З іншого боку, сервіси онлайн кредитування відмовляють своїм клієнтам всього у 5% випадків і на це є власні причини. Оскільки сервіси з онлайн кредитування не мають таких баз клієнтів, як банки, то такі сервіси хапаються за будь-яку можливість. Таким чином, першою унікальністю/особливістю онлайн кредитування є те, що ви можете отримати онлайн позику навіть маючи негативну кредитну історію. Чи буде ця пропозиція унікальною? Так.

Для того, щоб сформувати унікальну пропозицію сервіси з онлайн кредитування звертають увагу на декілька параметрів, а саме:

 • Кредитна історія
 • Бажана сума
 • Строки погашення зобов'язаностей

Здається, що вимоги приблизно ті самі, що й у сучасних банків, але принцип роботи з ними відрізнятиметься. В той момент, коли банк відмовляє користувачам з низьким або негативним кредитним рейтингом, сервіси з онлайн кредитування, навпаки, погоджуються їм поширити кредити. Єдиною фундаментальною різницею між умовами інших користувачів з хорошою кредитною історією та тими, в кого історія негативна, полягатиме у відсотковій ставці. Так, якщо у вас були проблеми з банківськими установами, скоріш за все, ваша процентна ставка за кредитом буде менш вигідною, ніж у тих, у кого чиста кредитна історія.

Варто відзначити, що компанії, що надають послуги з мікрокредитування, завжди створюють унікальні пропозиції для своїх клієнтів. Наприклад, якщо ви часто користуєтесь кредитними коштами та при цьому маєте позитивну кредитну історію, установа буде готова надати вам більшу суму під менші відсотки, адже бачить у вас постійного клієнта. Саме в аспекті створення пропозицій для користувачів з позитивним та негативним кредитним рейтингом й бачиться унікальність пропозицій, але як їх оцінити?

Як обрати найкращу пропозицію з мікрокредитування?

Незважаючи на спрощену процедуру оформлення мікрокредиту, вони все ще є кредитами і, отже, мають власну процентну ставку та купу цифр, з якими вам доведеться про працювати якщо ваша мета це обрати найкращий сервіс. Однак, вам зовсім не обов'язково пригадувати уроки математики, оскільки для того, щоб обрати найкращу пропозицію, достатньо скористатися калькулятором онлайн позик.

Калькулятор онлайн позик - це калькулятор, за допомогою якого ви можете розрахувати реальну вартість пропонованої вам позики. Додавши у поле всю необхідну інформацію, ви отримаєте чіткий розрахунок вартості кредиту та фактичну суму платежів для його швидкого закриття. Таким чином, орієнтуючись на кінцеву вартість кредиту, ви зможете оцінити пропозиції від різних компаній та обрати ту компанію, умови якої вам більше за все підходять, а вартість кредиту є найнижчою. Однак, що бути, якщо ви не довіряєте онлайн калькуляторам? Ви завжди можете скористатися старою доброю математикою.

Для того, щоб вирішити, який сервіс з онлайн кредитування найкращий, вам достатньо порівняти кілька характеристик пропозицій, а саме:

 • Розмір позики
  Відсоткова ставка. Кожна установа в конкретному окремому випадку надає ту чи іншу суму максимальної позики. Сума максимальної позики напряму залежить від вашого кредитного рейтингу, тож якщо вам потрібно більше грошей, ви зможете отримати позику від тієї установи, яка запропонувала вам більше.
 • Відсоткова ставка
  Відсоткова ставка - це та величина, до якої вам доведеться заплатити як основну вартість кредиту. По суті, відсоткова ставка є оплатою послуг компанії. На цю ставку також впливатиме ваша кредитна історія, тож якщо ви хочете отримати найвигідніший кредит, рекомендуємо шукати компанію, що пропонує найнижчу відсоткову ставку.
 • Допустимі строки
  Буває так, що вам потрібна зовсім невелика сума на кілька днів, а компанія з мікрокредитування пропонує мінімальні строки погашення від двох тижнів. У такому випадку відсоткова ставка нараховуватиметься кожен день з моменту початку користування кредитом, тож якщо вам вигідніше ставити великі строки погашення. Однак, на ринку ви можете знайти установи з мікрокредитуванням, які мають більш пружні умови та строки надання позики, тож тут вам знадобиться лише витратити свій час на пошуки того, що вам підійде.

Звернувши увагу на перелічені аспекти, ви зможете підібрати компанію, що надає онлайн кредитування з найкращими умовами особисто для вас. Якщо ви не готові вчитуватися в кожну строку договору та самостійно розраховувати фактичну вартість тієї чи іншої позики, ви завжди можете скористатися онлайн калькулятором.