financial photo

Поради щодо отримання онлайн позики в Україні

Сьогодні попит на кредитування в Україні зростає з кожним фінансовим кварталом. Завдяки розвитку кредитування в Україні сьогодні позики сприймаються не як інструмент останньої необхідності, а як актуальний фінансовий інструмент, за допомогою якого ви можете швидко вирішити нагальні проблеми або скористатися можливістю, яку пропонує вам ринок. Крім маркетингового аспекту кредитування, також зросла і сама система кредитування. Однак класичні банки все ще відстають від потреб клієнтів.

Онлайн позики в Україні це можливість для кожного охочого отримати необхідну суму на короткий термін з приємними відсотками. Користуючись онлайн позиками від сервісів з мікрокредитування, ви маєте можливість отримати необхідну суму протягом 15 хвилин. Важливо зазначити, що на оформлення кредиту в класичному банку вам знадобиться як мінімум половина робочого дня, а в результаті все ж можливо залишитися без потрібної суми на руках.

Сучасні банки вкрай скрупульозно відносяться до послуг кредитування, тож багато клієнтів отримують відмови з тих чи інших причин. Але чи є проблеми з отриманням позик у сервісів онлайн кредитування? Саме про це ми й поговоримо далі.

Вимоги сервісів онлайн позик до клієнтів порівнюються зі звичайними банками

Почати вартувати того, що класичний банк це систематизована фінансова установа, яка користується грошима з депозитів клієнтів. Завдяки підтримці балансу між депозитами та кредитами, банк заробляє. Однак це значно обмежує його у питаннях видачі нових кредитів. Річ у тому, що банк користується не власними коштами, отже, високий ризик є неприпустимим. Саме тому перелік вимог до потенційного отримувача кредиту виглядає наступним чином:

  • 1. Кредитний рейтинг
    Це оцінка вашої кредитної історії. Ця оцінка враховується на основі раніше сплачених вами кредитів. Якщо ви часто користуєтесь кредитними коштами та завжди своєчасно сплачуєте всі зобов'язання або навіть погашуєте боргові зобов'язання швидше, ніж це вказано у договорі, ваша кредитна історія буде покращуватися з кожним закритим кредитом. Одночасно, якщо ви стикалися з боргами по кредитам або навіть були відповідачем у питаннях стягнення боргу у судовому порядку, ваша кредитна історія може отримати негативне забарвлення.
  • 2. Доходи та місце роботи br Незважаючи на те, що більшість банків не вимагають від клієнтів надання документів, що підтверджують доходи, ваше місце роботи та сума, яку ви заробляєте, все ще мають значення. Якщо ваш дохід на думку банку здасться незначним та таким якого не вистачить для погашення боргових зобов’язань – скоріше за все ви отримаєте відмову.
  • 3. Суб'єктивні аспекти
    Вартовільдзначить, що незважаючи на цифровізацію, для оформлення кредиту користувачам все ще буває потрібне відвідувати відділення банків. Спілкуючись з банківським оператором, ви можете не порімніти, як спеціаліст оцінює ваше одягнення та не як ви говорите. Якщо на суб'єктивну думку спеціаліста ви не виглядаєте як 4-літня особа, яка закриє свої боргові зобов'язання, у вас все ж є шанс отримати відмову.

Спираючись на перелічені фактори, можна дійти висновку, що отримати кредит в звичайному банку в Україні сьогодні все ще залишається досить проблематичним процесом. Однак, як ця процедура пройшла у сервісах онлайн кредитування?

Почати варто з того, що для оформлення онлайн кредиту вам не потрібно відвідувати відділення. Все, що необхідно зробити, це завітати на сайт компанії, яка надає послуги, які вас цікавлять, та обрати необхідну суму та строки її погашення. Після того, як ви це зробите, система протягом кількох секунд проаналізує ваш запит і кредитну історію, після чого надасть відповідь. У 95% випадків відповідь встановить, що надається мікрокредитування і погоджує запити клієнтів.

Незважаючи на високий рівень лояльності з боку установ, що надають онлайн кредити, в Україні все ще є шанс, що вам відмовлять. Чи є спосіб покращити свої шанси на отримання бажаної позики у майбутньому? Саме проце ми й поговоримо далі.

Як підвищити свої шанси на онлайн кредитування

Важливо відзначити, що установи, які надають онлайн кредити, не вимагають від вас інформації про доходи та місце роботи. Єдиним аспектом, на який такі установи звертають увагу, є ваш кредитний рейтинг. Якщо ваш кредитний рейтинг достатньо високий, компанія може запропонувати вам унікальну можливість, наприклад, нижчий відсоток по кредиту. Зворотній випадок відбувається, якщо ваш кредитний рейтинг низький. Установа не відмовить вам у позики, але ваш відсоток буде вищий, ніж у інших користувачів.

Таким чином, єдиним порадою щодо збільшення шансів на отримання онлайн кредиту в Україні є наявність позитивної кредитної історії. Створити її можна, використовуючи кредитні кошти та вчасно закриваючи свої боргові зобов'язання. Чим більше кредитів ви успішно закриваєте вчасно, тим вищим стане ваш кредитний рейтинг, а отже, приємнішими будуть пропозиції від установ, які надають послуги з мікрокредитування.