financial photo

Роль кредитного рейтингу при оформлені онлайн позики в Україні

Онлайн позика в Україні – це популярний інструмент, яким користуються люди для вирішення власних фінансових проблем або для додаткового інвестування у бізнес. Завдяки зручності та простоті оформлення онлайн позик в Україні вони здобули значний попит. На відміну від банківських установ, більшість компаній, що займаються наданням онлайн кредитів, більш лояльні до своїх клієнтів. Таким чином, ваші шанси отримати необхідні гроші, звернувшись до такої компанії, значно вищі, ніж у випадку з класичним банком.

Процедура оформлення онлайн кредиту в Україні є досить простою. Все, що вам необхідно зробити, це завітати на сайт компанії, до якої ви хочете звернутися з позикою, заповнити форму та погодитися на умови договору. Після цього необхідна вам сума надійде на вашу розрахункову картку. Вся процедура займатиме не більше 15 хвилин, а для її реалізації вам навіть не потрібно виходити з дому. Однак, чи дійсно все так просто та чи всі установи з мікрокредитування готові надати позику? Про це ми й поговоримо далі.

Які фактори впливають на відповідь установи з мікрокредитування?

Кожен з читачів так чи інакше мав справу з банками та знає, як довго там оформлюються кредити. Банківська система через свої регламентовані процедури змушена звертати увагу на великий спектр характеристик потенційного клієнта, щоб ухвалити або відмовити у наданні позики вам. Таким чином, якщо ви стикалися з проблемами боргового характеру по кредитам, то ваші шанси отримати кредит у звичайному банку стрімко знижуються. Але чи є це актуальним для сервісів з онлайн кредитування? Ні.

Різниця у тому, що на відміну від класичних банків, які надають кредити з грошей, що інші клієнти розміщують у банку на депозит, фінансові установи, що надають онлайн кредити, використовують виключно свої власні кошти. Такий підхід дозволяє компаніям брати на себе більші ризики. Таким чином, єдиним фактором, який впливає на узгодження або відмову на надання позики вам, є виключно ваш кредитний рейтинг. Але й тут все не таке просте.

Навідміну від класичних банків, які не люблять мати справу з клієнтами, що мали боргові зобов'язання, компанії з мікрокредитування навпаки узгоджують позики майже всім, кому вони необхідні. Така лояльність обумовлена високими відсотками за несплату боргу, тому кожен клієнт, який своєчасно погашає свої борги, є вигідним для подібних установ. Але якщо установи мікрокредитування не відмовляють клієнтам з низьким рейтингом, то на що саме впливає дана характеристика? Саме про це ми й поговоримо далі.

На що впливає ваш кредитний рейтинг під час оформлення онлайн позики?

Як ми вже згадували раніше, кредитний рейтинг єдиний аспект, на який компанії, що надають онлайн позики, звертають увагу. Водночас, такі установи не відмовляють у кредитуванні користувачам, які мають низький або негативний кредитний рейтинг, але насправді зовсім не звертають увагу на цей аспект. Вся річ в унікальності.

На відміну від класичних банків, сервіси з онлайн кредитування мають змогу пропонувати клієнтам унікальні умови кредитування, але в чому виражається їх унікальність? Якщо говорити більш змістовно, то унікальність пропозицій сервісів з онлайн кредитування в Україні полягає в наступному:

  • Сума позики
    Кожен сервіс онлайн кредитування має свій власний погляд на максимальну суму позики. Водночас, на цей аспект впливатиме і ваш рейтинг. Наприклад, якщо у вас є високий кредитний рейтинг, така фінансова установа буде рада надати вам більшу суму. Водночас, якщо ваш кредитний рейтинг має негативне забарвлення, то ймовірно, сума, яку установа дозволить вам взяти у позику, буде меншою ніж у інших клієнтів компанії.
  • Строки кредитування
    Ще одним аспектом, на який впливає ваша кредитна історія, є так звані строки кредитування та продовження. Якщо у вас є гірша кредитна історія, установа може дозволити вам взяти позику на більший строк з можливістю продовження на випадок непередбачених обставин. Водночас, якщо ваш кредитний рейтинг низький, ймовірно, ви отримаєте погодження по-зирк на мінімальний строк без можливості продовження.
  • Відсотки по кредиту
    Відсотки по кредиту - це сума, яку вам доведеться сплатити, крім основного боргу, за користування послугами компанії. Відсотки по кредиту є першональним аспектом, який розраховується установою в залежності від вашого кредитного рейтингу. Наприклад, для користувачів з високим кредитним рейтингом відсоток по кредиту буде меншим для досягнення більшої лояльності й порфмування зіз звичайним клієнтом - постійним клієнтом. Водночас, якщо ваш рейтинг низький або кредитна історія має випадки судового стягнення боргів, відсотки по кредиту у вас будуть вищі ніж у інших користувачів.

Перелік аспектів, на які впливає ваш кредитний рейтинг під час оформлення онлайн позики, є вичерпним. У всьому іншому ви отримаєте той самий рівень обслуговування та зручність, що й інші користувачі. Тож якщо ваша кредитна історія має так звані "плями", і звичайний банк не дає вам кредит, ви завжди можете звернутися до сервісу онлайн позик та отримати необхідні вам кошти з мінімальними відмінностями в умовах порівняння з іншими користувачами.